Zlaté mince

Nejen u nás, ale ve světě celkově významné postavení. Jsou odrazem kultury a historie, každá ražba má nějaký význam. Každá ražba je limitovaná a spjatá s něčím konkrétním – postavou, událostí či národem.
Můžeme právem prohlásit, že mince z tohoto drahého kovu patří k tomu nejcennějšímu, co může numismatikanabídnout. Vyberte si z našeho bohatého sortimentu zlatých mincí a dalších unikátních předmětů! Nejsou pouhým platidlem s nominální hodnotou, jejich vnitřní, společenská hodnota je daleko vyšší. My Vám můžeme nabídnout jen ty nejlepší a nejzajímavější mince, které jsou v oběhu k dostání. Navíc, investiční zlato nepodléhá DPH, což je příjemná zpráva pro investory. Koupí zlaté mince máte v ruce více než jen pár gramů kovu a cena roste s časem jako u jiných starožitností, takže na ně můžeme pohlížet jako na zlaté mince se svou historií.

Proč investovat do zlata?

Zlato coby drahý kov, má stále omezenější naleziště, proto jeho hodnota je stále vyšší a lépe ceněná. Význam této investice je nutno chápat jako investici do starožitnosti a do umění. S námi nakoupíte bez rizika, navíc na našem webu najdete průvodce investicí do drahých kovů, jejich vlastnosti a jak se tvoří hodnota.