Zlaté mince

.

Nejen u nás, ale ve světě celkově významné postavení. Jsou odrazem kultury a historie, každá ražba má nějaký význam. Každá ražba je limitovaná a spjatá s něčím konkrétním – postavou, událostí či národem.
Můžeme právem prohlásit, že mince z tohoto drahého kovu patří k tomu nejcennějšímu, co může numismatikanabídnout. Vyberte si z našeho bohatého sortimentu zlatých mincí a dalších unikátních předmětů! Nejsou pouhým platidlem s nominální hodnotou, jejich vnitřní, společenská hodnota je daleko vyšší. My Vám můžeme nabídnout jen ty nejlepší a nejzajímavější mince, které jsou v oběhu k dostání. Navíc, investiční zlato nepodléhá DPH, což je příjemná zpráva pro investory. Koupí zlaté mince máte v ruce více než jen pár gramů kovu a cena roste s časem jako u jiných starožitností, takže na ně můžeme pohlížet jako na zlaté mince se svou historií.

.

Proč investovat do zlata?

Zlato coby drahý kov, má stále omezenější naleziště, proto jeho hodnota je stále vyšší a lépe ceněná. Význam této investice je nutno chápat jako investici do starožitnosti a do umění. S námi nakoupíte bez rizika, navíc na našem webu najdete průvodce investicí do drahých kovů, jejich vlastnosti a jak se tvoří hodnota.

Ohodnoťte příspěvek
.